CRASHDÏET vydávají nový singl a videoklip „Together Whatever“

CRASHDÏET vydávají nový singl a video „Together Whatever“, které nyní vychází u Crusader Records, nové album ‚Automaton‘ vyjde 29. dubna.

Jedno z největších jmen na glam metalové/sleaze rockové scéně, CRASHDÏET, oznamuje vydání svého nadcházejícího alba Automaton, které je nyní k dispozici v předprodeji na digitálních nosičích, CD a vinylech prostřednictvím Crusader Records/Golden Robot Records.

Digitální a CD mají vyjít 29. dubna a limitovaná edice barevného vinylu by měla vyjít 9. září. Na oslavu předprodeje  Automatonu servírují CRASHDÏET další lahůdku v podobě nového singlu a videoklipu ‚Together Whatever‘, který je nyní dostupný na všech digitálních platformách.

Together Whatever‘ je opravdová párty hymna! Explodující zuřivými kytarami a spalujícím vokálem je poctou dekadentním starým dobrým časům a raným kořenům kapely.

Poslechněte si „Together Whatever“  zde.

Automaton  obsahuje 12 silných zpívaných hymen s masivními bicími, kytarami, basou a silnými vokály (včetně překvapivého speciálního hosta a strašidelného hlasu z minulosti).

AUTOMATON TRACK LISTING
01. Automaton
02. Together Whatever
03. Shine On
04. No Man’s Land
05. Darker Minds
06. Dead Crusade
07. Powerline (feat. Michael Starr)
08. Resurrection Of The Damned
09. We Die Hard
10. Shell Shock
11. Unbroken
12. I Can’t Move On (Without You)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...