Do lovosického areálu se vrací festival Altros Rockfest

Pro svůj třiadvacátý ročník se oblíbený letní festival Altros Rockfest vrací na místo, kde probíhal dlouhých 19 let

Ve dnech 14. a 15. července opět zavítá do lovosického přírodního areálu Osmička dvoudenní rocková přehlídka. „Altros se v Lovosicích narodil a k městskému festivalovému létu vždy neodmyslitelně patřil. Jsme rádi, že nám nové vedení města umožnilo navázat na oblíbenou tradici a pokračovat v léty osvědčené spolupráci s Centrem kultury Lovoš,“ říká šéf festivalu Honza Štok.

Akce musela v roce 2020 město opustit kvůli neshodám organizátorů s radnicí. Následně našla na tři roky útočiště v areálu zámecké zahrady v Roudnici nad Labem.

„Cítíme obrovský závazek k těm, kteří v Roudnici festival po tři skvělé ročníky podporovali a pomohli nám jej udržet naživu. Jednáme s roudnickými o alternativě, ale rýsuje se to spíš na příští rok,“ dodává organizátor.

Jak je u Altros Rockfestu zvykem, letošní ročník nabídne pestrý line-up s řadou zahraničních hostů. Mezi hlavními hvězdami se objeví kultovní Vypsaná fiXa či americký kytarista Adam Bomb.

Pořadatelům se také podařilo ulovit slovenskou stálici punkrockové scény, Slobodnou Európu, ve které působí i legendární slovenský hitmaker Laco Lučenič. I další jména – namátkou Pirates Of The Pubs, Nežfaleš, Stoner Toad, Krleš, Fleshless nebo V.A.R. dávají tušit, že si každý fanoušek kytarové muziky najde to své.

Tradičně proběhne oblíbená soutěž v pití piva z tupláku na čas. Dále se mohou návštěvníci těšit na skvělé občerstvení, vinotéku, čajovnu, antikvariát, fotokoutek nebo chill-out zónu. V areálu je možné také stanovat a vzít s sebou čtyřnohé mazlíčky.

Více info na altrosmedia.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...