červen, 2022

30čvn18:0023:00HELLOWEEN a HAMMERFALL

Masters

Podrobnosti události

UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL v PRAZE už na konci června!

Čekání na jednu z největších metalových událostí tohoto roku se rychle krátí! Červen je tu a s ním i famózní metalové spojení mistrů svého oboru, legendárních metalových hvězd HELLOWEEN a HAMMERFALL.

Bezesporu unikátní metalové spojenectví, které přinese všem svým fanouškům nezapomenutelný, fantastický večer! Stačí jen přijít a naskočit na vlnu toho nejlepšího heavy-metalu, na kterém vyrostlo to pravé, zdravé jádro metalistů. HELLOWEEN i HAMMERFALL představí v pražské, O2 areně svá zbrusu nová alba.

HELLOWEEN skvělé album „Helloween“, na kterém se dali dokupy tři zpěváci – Kiske, Deris & Hansen, což je samo o sobě naprosto senzační vzpomínka na všechny epochy historie této kapely. Album už nyní kraluje všem evropským prodejním žebříčkům a vy si ho vychutnáte už brzy naživo!

HAMMERFALL vydali své nové album „Hammer Of Dawn“ na konci února a už se nemohou dočkat, až vám ho přibijí do hlav silou svého železného kladiva naživo!

Dvojnásobná dávka metalové síly a energie kterou nadělila agentura Pragokoncert, to je UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL! Přijďte si ji načerpat naplno 30. června 2022 v PRAZE, O2 areně!

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

Více

Čas

(čvrtek) 18:00 - 23:00

Místo

O2 arena

Českomoravská 2345/17, Praha 9

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X