srpen, 2022

25srp19:0023:00SABATON

Podrobnosti události

Švédští metaloví válečníci SABATON právě potvrdili nový termín koncertu, svého dlouho plánovaného turné „The Tour To End All Tours“ pro České fanoušky! A jsou to dobré zprávy!

SABATON dorazí do PRAHY, O2 areny v létě! 25. srpna. 2022!

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny, např. 4x platinovou desku „Carolus Rex“ z roku 2012! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů. Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech…a ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat do nekonečna. I v našich končinách patří mezi obdivované a milované kapely a dobyli zde mnoho metalových srdcí.

Nové album SABATON „The War To End All Wars“ (vychází už tento pátek, 4. 3. 2022), je zbrusu novou, silnou zbraní k dalšímu obřímu metalovému útoku, jehož plán je nyní dán a potvrzen! Můžete se chystat přátelé, nezastavitelný metalový tank SABATON vás nabije energií, která vám vydrží na hodně dlouho!
SABATON se vrací, vyzbrojeni silou, energií a chutí vítězit! 25. srpna, PRAHA, O2 arena!

Více

Čas

(čvrtek) 19:00 - 23:00

Místo

O2 arena

Českomoravská 2345/17, Praha 9

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X