Festival Benátská! nabídne britské Status Quo

Jubilejní 25. ročník festivalu Benátská  se blíží, letos pod názvem Benátská! s Impulsem. I letos se mohou hudební fanoušci těšit na poslední červencový víkend, kdy je v libereckém Vesci čekají tři dny nabité tou nejlepší československou ale i zahraniční hudbou.

Benátská, která se koná od 27. do 30. července opět nabídne na dvou velkých scénách to nejlepší z české hudební scény. Hlavními hvězdami 25. Benátské! budou slovenská kapela Team v čele s Palem Haberou, legendární Kreyson Ládi Křížka který upoutá už svým hvězdným mezinárodním složením v čele s americkým bubeníkem Mikem Terranou (Rage, Tarja Turunen…) a kytaristou Rolandem Grapowem (Masterplan, ex-Helloween).

Těšit se můžete i na Michala Hrůzu, Jelen, Doctora P.P., Alici s Danem Bártou, Jasnou Páku s Davidem Kollerem (vystoupení Jasné Páky na Benátské! s Impulsem bude pravděpodobně jediný koncert kapely v roce 2017), Lenny, Wabiho Daňka nebo Čechomor ale také nejdéle hrající rockovou kapelu na světě – britské Status Quo.

Na letošním ročníku najdou návštěvníci opět Stan Rádia Impuls, tentokrát ovšem s živými koncerty a dalším doprovodným programem. Ve čtvrtek Rádio Impuls uvede svou sesterskou stanici RockZone 105,9 s  moderátorem Weigyzzem a kapelami Wohnout, Five O´clock Tea nebo E!E. V pátek a sobotu do stanu na svá živá vystoupení zavítá Debbi, David Stypka, UDG, Ivan Mládek, Lokomotiva, O5 a Radeček a mnoho dalších.

Celý den se navíc návštěvníci budou mít šanci potkat se svými oblíbenými moderátory a být třeba součástí živého vysílání, účastnit se autogramiád a večer u nás zakončit československou diskotékou Ivo Apfela.

Web: http://www.benatska.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/benatskanoc.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...