APOCALYPTICA / PRAHA

11říj20:0023:00APOCALYPTICA / PRAHA

Podrobnosti události

Finská violoncellová legenda přijíždí v rámci Evropského turné „APOCALYPTICA – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024“ se zbrusu novou, fantastickou show do PRAHY.

10. května 1996 vydali finští rockeři jménem APOCALYPTICA svůj unikátní debut “Plays Metallica by Four Cellos“. Tento instrumentální violoncellový rockový opus pak změnil budoucí podobu tvrdé muziky.

APOCALYPTICA se vrací k těmto svým slavným kořenům a vydává nové album „Plays Metallica vol. 2“, se kterým hodlá opět dobít celý svět! Letos na podzim procestuje tato fenomenální parta skvělých cellistů se svým novým albem komplet celou Evropu a nevynechá ani Českou republiku!

S těmito instrumentálními mistry svého oboru vás čeká nezapomenutelný, fantastický večer nejen plný slavných hitů, zahranými jejich jedinečným, dokonalým způsobem, ale hlavně zbrusu nové, originální aranže skladeb legendární Metallicy v elektrizujícím, dokonalém provedení na 4 x 4 struny!

Více

Čas

(Pátek) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

O2 universum

Českomoravská 2345/17, 19000 Praha

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...