BROTHERS OF METAL / PRAHA

02lis20:0023:00BROTHERS OF METAL / PRAHA

Podrobnosti události

Švédská metalová grupa vikingů BROTHERS OF METAL vyráží na podzim na turné! Live v listopadu v PRAZE!

Švédská vikingská sebranka BROTHERS OF METAL, známá především svými hrdinskými hymnami a elektrizujícími živými vystoupeními, ohlásila své velké evropské Headline Tour!

Pokud jste ještě o této metalové partě ze Švédska neslyšeli, žijete nejspíš někde na jiné planetě! BROTHERS OF METAL je totiž zcela mimořádný a silný 8členný ansámbl, který vzal metalový svět útokem. Jen písně z jejich aktuálního alba „Emblas Saga“ byly streamovány více než 55 milionkrát. Díky silné kombinaci severské mytologie, epických bitev a výrazného heavy metalového zvuku si BROTHERS OF METAL udělali jméno jako jedna z nejpodmanivějších živých kapel na současné metalové scéně.

A tito aktivní seveřané neodpočívají, dobývají stále nová a nová metalová srdce, po celém světě a k nám, do ČR se velmi rádi vracejí!

Na podzim pro vás chystají své velké headline tour, nazvané „Fimbulwintour 2024“ na kterém se zastaví 2.listopadu v PRAZE, v klubu Storm! A nebudou sami! Doprovázet je bude skvělá Superhrdinská power-metalová banda z Grailham City GRAILKNIGHTS, která ohromuje divácky velmi poutavou divadelní show!

Více

Čas

(Sobota) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Storm Club Prague

Tachovské náměstí 5

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...