CRYPTA / PRAHA

11dub20:0023:00CRYPTA / PRAHA

Podrobnosti události

Dívčí death-metalové kvarteto CRYPTA se v rámci svého headline tour zastaví v dubnu v PRAZE!

Světově uznávaná brazilská death-metalová jednotka CRYPTA s nadšením oznamuje své první evropské headline tour! Turné „Shades Of Sorrow European Tour“ odstartuje 28. března v Oslu a na své cestě Evropou navštíví dlouho řadu zemí a měst. 11. dubna 2024 dorazí i k nám, do PRAHY, do klubu Storm!

CRYPTA letos vydala svou druhou desku „Shades of Sorrow“, která debutovala na 5. místě v americkém žebříčku nových alb, a i v dalších částech světa se umístila na předních příčkách. Na této nové, 13 skladbové metalové náloži prezentuje to úplně nejlepší ze svých technických i skladatelských schopností.

CRYPTA, kterou v roce 2019 založily bývalé členky kapely NERVOSA, Luana Dametto (bicí) a Fernanda Lira (zpěv), jsou nyní, s kytaristkami Tainou Bergamaschi a Jessicou di Falchi, věrné jedinečnému death-metalovému zvuku mísícímu klasický moderní death-metal s výraznými extrémními a black metalovými prvky.

Speciálními hosty turné jsou divocí a vzpurní death-metaloví mládežníci z Dánska, NAKKEKNAEKKER, kteří jsou rozhodnuti dobýt svým metalem svět. Vůbec nevadí, že je jim teprve něco mezi 16 a 20 lety! Kluci hrát umí a umí to tak dobře, že vám spadne čelist. Také druhý host turné, kapela PLAGUEMACE, pochází z Dánska a předvedou vám svůj nevšední thrash-death´n´roll.

Více

Čas

(čvrtek) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Storm Club Prague

Tachovské náměstí 5

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...