GUANO APES / PRAHA

02lis20:0023:00GUANO APES / PRAHA

Podrobnosti události

GUANO APES chystají velké evropské turné na podzim 2024! V listopadu roztančí i PRAHU!

Kdyby Vám dal někdo otázku, která rocková kapela patří mezi nejhranější v evropských rádiích, odpovědí by bylo zřejmě GUANO APES.

Tato německá crossoverová hvězda se zapsala nesmazatelným písmem do historie rocku svými hudebními peckami „Lords of the Boards“ „Open Your Eyes“, „Proud Like A God“, „Rain“ či vynikající cover verzí slavného hitu „Big In Japan“ od Alphaville. GUANO APES jsou v hudebním světě pojmem, bez kterých by na konci 90. let nic nefungovalo.

GUANO APES otřásli každým stadionem, každým festivalem a svou směsí hardrockových kytarových riffů, hip hopu a melodického zpěvu krásné a energické Sandry Nasic si získali srdce milionů fanoušků po celém světě!

Dodnes se toho u nich mnoho nezměnilo. Po několikaleté koncertní pauze se ve své nejsilnější sestavě vrátili zpět na pódia a jsou mnohem uvolněnější, trochu popovější, ale především stále silní, po živých show hladoví a šťastní, že mohou opět mezi vás, jejich fanoušky!

Na podzim 2024 vyrazí GUANO APES na další velkolepé evropské turné, nazvané „Free the Monkey Tour“ v rámci něhož zavítají také do PRAHY.

Více

Čas

(Sobota) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Lucerna – Velký sál

Štěpánská 61, 110 00

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...