IMMINENCE / PRAHA

27říj20:0023:00IMMINENCE / PRAHA

Podrobnosti události

IMMINENCE se vydávají na evropské turné BLACK TOUR 2024 s novým albem. Na své cestě neminou ani PRAHU!

Průkopnická alternativní metalcorová parta z jižního pobřeží Švédska, IMMINENCE, se v posledních letech rázně prosazuje v hudební sféře. Navzdory všem očekáváním, vytvořila tato pětice pestrou zvukovou tapisérii, která překračuje hranice jejich žánru.

IMMINENCE, v jehož čele stojí zpěvák a houslista Eddie Berg, dále kytaristi Harald Barrett a Alex Arnoldsson, bubeník Peter Hanström a baskytarista Christian Höijer, jsou připraveni uvolnit své hudební dílo a připravované album s názvem „The Black“. Připravte se, zhluboka se nadechněte, protože IMMINENCE nás chystá na velký skok do hlubin „The Black“. Slibuje jedinečnou hudební odyseu, která se vymyká konvencím a vyzívá vás, abyste se s nimi vydali na vzestup nového žánru.

IMMINENCE nedávno absolvovali na své úplně první turné po Severní Americe a odezva byla více než mimořádná. Za pouhých 48 hodin bylo celé turné vyprodáno a některá místa dokonce dvakrát. Tento ohromující úspěch upevnil postavení této kapely na mezinárodní hudební scéně.

S „The Black Tour“ se IMMINENCE vrací na pódia a chystají se nastoupit na trůn jako nová síla v rámci moderní alternativní hudby. Tentokrát budou obrážet evropská města a jednu zastávku budou mít i u nás.

Více

Čas

(Neděle) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

MeetFactory

Ke Sklárně 3213/15, 15000 Praha

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...