KAMELOT - Zlín

18říj18:3023:00KAMELOT - Zlín

Podrobnosti události

Populární američtí mistři symphonic-power-metalu KAMELOT se vrací do Evropy! Přivezou s sebou svoji zásadní, vysoce ceněné a povznášející dílo „The Awakening“. Tentokrát přijedou probudit ZLÍN, Masters of Rock Café, 18. října 2024!

KAMELOT se opět dokázali pevně držet své jedinečné vize, což je vyneslo mezi top kapely symphonic-metalu, kde se neotřesitelně drží už 25 let. Na svém 13. studiovém albu „The Awakening“ kapela výslovně zve posluchače, aby objevili „sílu jednoty“ i v sobě samých. Vášnivé psaní písní, komplexní muzikantství a sofistikovaná produkce, díky tomu všemu je tato deska KAMELOT opravdu pozoruhodným počinem. Nabízí zde rozmanitější a introspektivní hudební cestu ve srovnání s pochmurnějším předchůdcem „The Shadow Theory“. „The Awakening“ povzbuzuje své publikum, aby se probudilo nejen k vznešenost žánru, ale i k velikosti života samotného.

Čeká vás opravdu velký a vzrušující metalový koncert! Speciálními hosty turné jsou symphonic metaloví AD INFINITUM, kteří se svou aktuální deskou „Chapter III – Downfall“, zažívají svůj hvězdný vzestup, nizozemská alternativní metalová kapela BLACKBRIAR s novou deskou „A Dark Euphory“ a svěží italská power-metalová kapela FROZEN CROWN.

Více

Čas

(Pátek) 18:30 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Masters of Rock Cafe

Tyršovo nábřeží 5497, 76001 Zlín

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...