KISSIN´DYNAMITE / BRNO

12říj20:0023:00KISSIN´DYNAMITE / BRNO

Podrobnosti události

Výbušná energie a stadionové rockové hymny! KISSIN´DYNAMITE zahrají v říjnu 2024 v BRNĚ!

KISSIN´DYNAMITE, dynamická síla německého hard rocku, se rozhodla opět zažehnout pódia po celé Evropě! Se svými elektrizujícími vystoupeními a nakažlivými hymnami se příští rok na podzim vydají na cesty, a přinesou vám svou jedinečnou směs vysokooktanové energie až pod nos!

European Tour KISSIN´DYNAMITE slibuje adrenalinovou výpravu po jejich rádiových hitech, tolik oblíbených fanoušky. S pověstí, že přináší nezapomenutelné live zážitky, se kapela připravuje na představení celé své hudební šířky a výšky, na pódiu žhnoucím plameny, v neslýchané zvukové show, která zachycuje podstatu jejich hudebního vývoje. A jistě přijde čas i na zcela nový materiál!

Zpěvák kapely, Hannes Braun, vyjadřuje nadšení kapely: „Toto turné je oslavou našeho spojení s fanoušky. Jsme připraveni zbourat dům, zvýšit adrenalin a vytvořit nezapomenutelné zážitky s každým, kdo se k nám připojí. Připravte se na noc čistého rokenrolu!“

Speciálními hosty turné jsou svěží a vzrušující hard rocková klasika z Anglie MASSIVE WAGONS a mladé přímočaré rock´n´rollové rakety z Německa AIRSTRIKE!

Více

Čas

(Sobota) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Sono Centrum

Veveří 113, 61600 Brno

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...