MISTER MISERY / PRAHA

22říj20:0023:00MISTER MISERY / PRAHA

Podrobnosti události

Švédská Horror-metalová banda MISTER MISERY představí na podzim novou desku v PRAZE!

Mladá moderní horrorová banda ze Švédska, MISTER MISERY, připravuje vydání nové, své již třetí desky, kterou vezmou na podzim pořádně provětrat Evropou! Na své cestě neminou ani PRAHU!

MISTER MISERY je inovativní, moderní a průkopnická metalová kapela ze Švédska. Spojením čistých a drsných vokálů spolu s vysoce energetickými riffy a hymnickými sbory vyvinuli jedinečný zvuk a styl, který zachycuje podstatu všech podžánrů moderní metalové hudby. Ve spojení s obscénním, až divadelním vzhledem vytvářejí zážitek, který promlouvá ke všem smyslům.

Po vydání jejich úspěšného debutového alba „Unalive“ v roce 2019 se kapela rozrostla do nových výšin. S dechberoucími nahrávkami, jako jsou „BALLAD OF THE HEADLESS HORSEMAN“ a „DEVIL IN ME“, MISTER MISERY vzali své posluchače na cestu, která vedla k jejich 2. skvělému albu: „A BRIGHTER SIDE OF DEATH“

MISTER MISERY se stali silou, která přímo drtí pódia! Kapela už vypustila do světa první, velmi slibné vlaštovky z právě připravovaného alba, což je parádní předzvěst, toho, co přijde!

Více

Čas

(úterý) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Storm Club Prague

Tachovské náměstí 5

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...