POWERWOLF & HAMMERFALL

26říj18:3023:00POWERWOLF & HAMMERFALL

Podrobnosti události

POWERWOLF spojují své síly s HAMMERFALL a v říjnu příštího roku vyrazí na společné turné! Jediná zastávka u nás bude v PRAZE!

Nový týden startuje velkou a skvělou novinkou pro všechny metalové fans! Na říjen 2024 se chystá „Wolfsnächte Tour 2024“ a jak už sám název turné napovídá, jde o další velkolepé turné oblíbené temné metalové smečky POWERWOLF! Tentokrát navíc spojí své síly se švédským heavy kladivem HAMMERFALL! Turné je v plánu na říjen 2024 a velkolepé finále celého turné, poslední koncert, 26. října 2024, patří nám! PRAHA, sportovní hala Fortuna se otřese v základech!

Na své nadcházející turné si k sobě navíc berou dva velmi speciální hosty! Švédskou heavy-metalovou ikonu HAMMERFALL, která vdechla život metalu už na začátku devadesátých let a své výsadní postavení v tomto žánru potvrzuje s každým novým albem! K nim se připojují stále oblíbenější metaloví trpaslíci z Itálie WIND ROSE, „Dwarves Of Heavy Metal“, kteří skvěle kombinují fantasy témata s pronikavou silou metalu.

Více

Čas

26.10.2024 18:30 - 23:00(GMT+02:00)

Místo

Sportovní hala Fortuna

Za Elektrárnou 419/1, 17000 Praha

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...