SEPULTURA / O2 universum

24lis18:0023:00SEPULTURA / O2 universum

Podrobnosti události

SEPULTURA oznamuje 40 YEARS FAREWELL TOUR „Celebrating Life Through Death“! Live v listopadu 2024 v PRAZE!

Věhlasná SEPULTURA dosáhla konce své cesty a rozhodla se odejít vědomou a plánovanou smrtí. Během příštích 18 měsíců oslaví společně s vámi, fanoušky, ve velkém stylu úctyhodných 40 let své existence na rozlučkovém turné po celém světě. Bude to velká oslava minulosti a současnosti a bude to naposled, co uslyšíte tuto slavnou brazilskou metalovou ikonu naživo!

SEPULTURA k turné: “Po 4 desetiletích plných vzestupů a pádů, kdy jsme navštívili 80 zemí a nespočet různých kultur, jsme měli šanci stát se brazilským poslem a šířit naše barvy a rytmy po celém světě. S naším posledním studiovým albem „Quadra“, vrcholem naší kariéry, jsme přidali nezapomenutelnou kapitolu následovanou zkušeností „SepulQuarta“, která nám pomohla společně překonat těžké časy pandemie. Nyní spojíme své síly k poslednímu, silnému rozloučení. A vy všichni můžete být jeho součástí!

Během tohoto turné ke 40. výročí nahrajeme 40 živých skladeb ve 40 různých městech a vydáme masivní kompilaci našich nejlepších a nejvíce energických momentů na pódiu.

Tak fanoušci, pojďte se důstojně a stylově divoce rozloučit s touto metalovou legendou! Speciální hosté tohoto rozlučkového turné jsou ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová sebranka OBITUARY a kapela JESUS PIECE z Philadelphie.

Více

Čas

(Neděle) 18:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

O2 universum

Českomoravská 2345/17, 19000 Praha

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...