THE IRON MAIDENS / PRAHA

04lis20:0023:00THE IRON MAIDENS / PRAHA

Podrobnosti události

Nejslavnější hity IRON MAIDEN zazní v listopadu v PRAZE! Slavná dívčí tribute kapela THE IRON MAIDENS přijíždí!

Čistě dívčí metalová kapela THE IRON MAIDENS vznikla v roce 2001 a velmi rychle se dokázala vypracovat na pozici jedné z nejpopulárnějších tribute kapel v Americe a postupně i na celém světě!

Tato unikátní dívčí kapela se může chlubit nejen svou visuální krásou, ale hlavně vynikajícím hudebním talentem a pozoruhodnými živými show! Kde se holky objeví, tam mají narváno! Přijďte se přesvědčit i vy! THE IRON MAIDENS zavítají na podzim v rámci svého Evropského turné do PRAHY.

THE IRON MAIDENS tvoří ženy, které jsou vysoce vyškolené profesionálky s různorodým hudebním zázemím od orchestrálního a hudebního divadla až po blues a rock. V současné sestavě kapely hrají: Kirsten „Bruce Chickinson“ Rosenberg za mikrofonem, Linda „Nikki McBURRain“ McDonald na bicí, Shani „Adriana Smith“ Kimelman a Nikki „Davina Murray“ Stringfield na kytaru a Wanda „Steph Harris“ Ortiz na basu.

THE IRON MAIDENS pokrývají materiál IRON MAIDEN ze všech období kariéry kapely, zahrnující největší a fanoušky nejoblíbenější hity. V rámci jejich show se na pódiu vždy objeví také slavný maskot Iron Maiden Eddie, ponurý ďábel a několik dalších podobných překvápek.

Více

Čas

(Pondělí) 20:00 - 23:00(GMT+00:00)

Místo

Storm Club Prague

Tachovské náměstí 5

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...