Kapela ROOT vydala knihu “Temné kořeny“

U příležitosti významného výročí vydala kapela ROOT knihu, která je podrobným zmapováním celé její 30leté existence.

Plnohodnotná kniha obsahuje spoustu zajímavých a dobových materiálů, podrobnou biografii kapely, doplněnou výpověďmi některých bývalých, ale i současných členů, komentáře spřízněných osob okolo kapely, rozhovory a články z undergroundových i jiných tiskovin, fanziny fanklubu ROOT, podrobnou diskografii s texty ke všem deskám a pochopitelně velkou řadu fotografií.

Jedná se o velice zajímavý textový ale především obrazový dokument. Za více než pětadvacet let za podpory fanoušků, velký mág Jiří BigBoss Valter nashromáždil velkou spoustu materiálu.

Kniha je jak v češtině tak angličtině a nese název „Temné kořeny“. Kniha vydaná u Shindy Productions byla představena na festivalu Brutal Assault 2017.

Práce byla rozdělena mezi několik lidí, za výsledný vzhled odpovídal grafik Tomáše Zeiner. Překlad do angličtiny zajistil Lukáš Gazda, který je podepsán u mnoha překladů textů kapely.

Kniha má úctyhodné rozměry, půl metru na výšku, těžká je 5 kg, takže leckterá kronika města vedle ní vypadá jako žákův deníček. Třicetiletá historie brněnské metalové legendy na více než 900 stranách.

Máte se určitě nač těšit!

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks jsou otevřené.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...