Bannerová reklama

ROCKLISTu nabízí několik reklamních prostorů do kterého je možno umístit váš reklamní banner

Každý z reklamních prostorů má svou pevně danou velikost. Všechny prostory jsou ale voleny tak, aby pokud možno oslovily co nejvíce návštěvníků webu. A právě z tohoto důvodu, že váš reklamní banner zasáhne naše čtenáře.

Na magazínu ROCKLIST je možno umístit tyto bannery:

Full banner 

Jedná se o banner o rozměrech 468 a více x 60 pixelů, který je umístěn v horní části hlavního obsahu webu. Banner se zobrazuje na všech stránkách webu.

Square banner

Jedná se banner o rozměrech 300 x 250 a 300 x 600 pixelů, který je umístěn v levém nebo pravém sloupci webu. Banner lze umístit na jakoukoli stránku webu.

Skyscraper banne

Jedná se o banner o rozměrech 290 x 800 pixelů, který je umístěn na levé nebo pravé straně webu. Banner se zobrazuje na všech stránkách webu.

PR Články
V omezené míře jsme schopni vydat také PR článek, který se bude svou tématikou alespoň částečně dotýkat muziky, nebo souvisejících produktů a služeb.

Umístění banneru dohodou.

Vyhrazujeme si právo, odmítnout vaši reklamu bez udání důvodu. Takto činíme zejména v případě, kdy nabudeme dojmu, že umístění vaší reklamy na rockovém magazínu ROCKLIST, by pro nás mohlo mít pro negativní dopady.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...