Aktuální program našeho partnerského klubu MUSIC CLUB MODRÁ VOPICE 2024

Adresa klubu
roh ulic Spojovací a K Žižkovu, Praha 9 – Vysočany
GPS Loc: 50°5’57.829″N, 14°29’37.477″E

 

3.5. 2024  19:00
KONCERT

19:00h PHOBIA JOURNAL (metal alternative)
20:00h PLAGUE CALLED HUMANITY (industrial crust)
21:00h HOLLOW PLANET (metal)

30LET GLOOM
4.5. 2024 19:00

19:00h ZAKRISTIE (thrash metal)
20:00h GLOOM (hardcore – alternative)
21:00h KRYPTOR (thrash – metal)
22:00h DR. TRICERATOPS (metalcore – crossover)

KONCERT
7.5. 2024 18:00 – 23:00

18:30h KIKIMORA (hardcore – experimental)
19:30h ROCKY AND HIS BOOTLEGS (garage – rock)
20:30h RES PUBLICA PORCOS (thrash – punk)
21:30h ÚRAZ PROUDEM (grunge – hard rock)

SOUKROMÁ PARTY
8.5.2024 20:00

KONCERT
9.5. 2024 20:00

MIDNIGHT ODYSSEY (Australia – atmospheric black metal)
SUKKHU (CZ – black metal)

BLACKSUN FEST V.
10.5. 2024 18:00 – 23:00

SECRET OF DARKNESS (melodic blackened death/CZE „new album show“)
PANYCHIDA (pagan/black/CZE)
DEVINE DEFILEMENT (death – deathcore/ISLAND)
BURN DOWN EDEN (melodic death/GER)
STIRIAH (black metal/GER)

20LET PARAGRAFŮ – LEGENDÁRNÍ FEST 2024 – OPEN AIR
11.5. 2024 13:00

13:00h KOČKOLIT (punk – noise)
14:15h Na ToSerePes (garage – punk)
15:30h DRŽ HUDBU (punk – ska)
16:45h RV4 (hardcore – punk)
18:00h ZATREST (punk – rock)
19:30h PARAGRAF 219 – celkem 40 songů ve 4 různých sestavách (alko punk)
22:00h INSEMINAČNÍ STANICE (aggro – punk)
23:00h ROZTRHLEJ DEDÁČ (rock – punk)
00:00h STÁLE NIČ (punk)

PUNK ZA DVACKU
14.5. 2024 20:00

20:00h ZLATÝ DÉŠŤ (punk – rock)
21:00h MHD (punk – rock)
22:00h BEERNARDÝN (punk – rock)

CHLÍFF A VOLTAGE VE VOPICI (PŘIJĎTE SI DÁT PIVO S VIKTOREM)
15.5. 2024 20:00

20:00h EVIWATT (rock)
21:15h CHLÍFF (steel heavy)
22:30h VOLTAGE (crossover)

NOVÝ TVRDÝ REPEC! – OPEN AIR
16.5. 2024 19:00

19:00h So Fine (rock pop)
20:30h VILÉM ČOK & BYPASS

KONCERT
17.5. 2024 18:00

HALALÍ (grind punk)
SARCOM (death)
GOATBASTARDS (grind schlager)
TRANSYNAPTIC (industrial metal)
GOAT CULT (death – metal)

ROCKFESTÍK
18.5. 2024  18:00 – 23:55

19:00h THENEMIS (power metal)
20:10h THE UNBROKEN WILL (heavy metal/metalcore)
21:30h V.P.O.ho (heavy metal)
22:50h RISSLA (symphonic rock/metal)

KONCERT
19.5. 2024 19:00

KONCERT
CENTINEX (SWE – death metal)
KORPSESOTURI (FIN – death metal)

KONCERT
21.5. 2024 19:00

EXHORDER (thrash – groove/USA)
EXORCIZPHOBIA (thrash)
FORCE OF HELL (thrash)

BLITKA PUNK VOL.2
24.5. 2024 14:00 – 25.5.2024 @ 01:00

BLITKA PUNK VOL.2
INDIÁNSKÁ REZERVACE (punk)
TAKHLE VOLE (punk)
RAVACHOL (punk – alternative)
BLANK OUT (punk – rock)
AN ACCIDENT (grunge punk)
SUBVERSIV (punk – rock)
DMK (punk rock)
SUTCASE (punk – rock)
INTERPUNKCE (hardcore – punk)

SLOVENSKÉ INFERNO – OPEN AIR
25.5. 2024 17:00

IONS (progressive metal)
KONFRONT (punk – hardcore)
WAYD (metal/SK)
BLOODY REDEMPTION (death – metal/SK)
AFTER PARTY – FALUSOID (porno disco/SK)

KONCERT
26.5. 2024 19:00 – 23:00

0% MERCURY (hardcore)
PARK + RIOT (hardcore/sludge)
NICOTA (screamo/emo – hardcore)

KONCERT
28.5. 2024 19:00

HITTEN (heavy metal – Španělsko)
DIAMOND FALCON (heavy metal – Rakousko)

SMASH ´EM ALL NIGHT
31.5. 2024 19:00

SCELETONS (thrash – death metal)
DESTROY! (metal)
B4RBAR4 (deathgrind)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...