Máš rád(a) rockovou muziku, jezdíš na koncerty a festivaly a rád(a) fotíš? Jsi schopen(na) něco solidně napsat? Pokud ano, tak jsi na správném místě. Budeš mít možnost podílet se na vytváření obsahu našeho magazínu!

Přestože i od externích redaktorů a fotografů vyžadujeme řádné dodržování dohodnutého redakčního plánu, nemusíte mít obavy, že by Vám tato činnost zabírala více času, než jsou Vaše možnosti. Veškerá plánování probíhají vždy na základě vzájemné domluvy s Vámi tak, aby odpovídala Vašim časovým možnostem.

HLEDÁME REDAKTORY(KY)

to znamená někoho, kdo umí informovat a napsat slušný článek o akci, případně napsat recenzi nějakého hudebního počinu. (Anglický a německý jazyk výhodou)

HLEDÁME FOTOREPORTÉRY(KY)

to znamená někoho, kdo umí solidně fotit, má s focením zkušenosti, vlastní slušné foto vybavení (zrcadlovky/bezzrcadlovky) a dokáže včas zpracované fotoreporty dodat.

Uvítáme také

VIDEOREPORTÉRY(KY)

to znamená někoho, kdo umí solidně natáčet videa, má s tím zkušenosti, vlastní slušné video vybavení a dokáže včas zpracované, kvalitní videoreporty dodat.

Možnost stát se externím redaktorem či fotografem je určena prakticky pro každého, kdo má zájem zpestřit svůj život o zajímavou volnočasovou aktivitu. Tato činnost nabízí velké příležitosti vstupu na kulturní akce jménem naší redakce a přímého setkání se známými osobnostmi.

Co můžeme nabídnout?

Volný vstup na hudební akce jako jsou koncerty a festivaly
Kontakt se známými i méně známými osobnostmi
Možnost poznat zákulisí akcí kam se běžný návštěvník nedostane
Ideální start do profesionální kariéry redaktora či fotografa
Uvedení vašeho jména u fotografií a článků

Podmínky spolupráce s ROCKLIST.CZ v zájmu jeho ochrany a dobrého jména
Provozovatel portálu ROCKLIST (rocklist.cz) se stává:

– spoluvlastníkem autory dodaných fotografií a jejich autoři dávají souhlas k jejich zveřejnění na portálu ROCKLIST (rocklist.cz).
– spoluvlastníkem autory dodaných reportů a jejich autoři dávají souhlas k jejich zveřejnění na portálu ROCKLIST (rocklist.cz).

Spolupracovníci se zavazují:

– dodržet nastavené deadliny, do kdy je nutné daný článek / fotoreport zpracovat a zaslat. tj. do tří dnů po skončení akce. (Report by měl být stručný a výstižný s optimální délkou)
– neposkytnout svá díla která byla dodána online magazínu ROCKLIST (rocklist.cz) jinému médiu!!!

Spolupracovníci jménem online magazínu ROCKLIST (rocklist.cz), ani jménem jeho provozovatele bez jeho výslovného souhlasu neoslovují a nekontaktují organizátory koncertů a festivalů ani neoslovují vystupující skupiny za účelem získání akreditace, domlouvání propagace či reklamy apod.

Externí spolupráce bude uzavřena na vzájemné dohodě, je dobrovolná a bez jakých finančních nároků a lze jí kdykoli ukončit.

V případě vašeho zájmu se nám včetně vašeho foto/video vybavení a ukázky vaší práce, představte na email redakce@rocklist.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...