Kopírování a šíření obsahu pouze se svolením provozovatele ROCKLIST (rocklist.cz). Máte-li zájem o použití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z portálu ROCKLIST, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte nás ZDE

Na webu nejsou umístěny ani nahrány žádná hudební díla, tento web na ně pouze odkazuje.

Svým přístupem na web „ ROCKLIST“ (https://www.rocklist.cz/ – dále jen „ ROCKLIST“) souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte web „ ROCKLIST“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním webu „ ROCKLIST“ s nimi souhlasíte.

Nebudete činit nic, co by mohlo ohrozit provoz webu „ ROCKLIST“, jakkoliv poškodit jeho systém a správnou funkčnost. Jakékoliv úpravy profilu, které nejsou přímo připravené v administraci profilu, jsou zakázané. Případné nalezené chyby v systému nahlásíte provozovateli a nebudete je zneužívat.

Informace / Kalendář akcí

Všechny informace uvedené v našem „Kalendáři akcí“ jsou bez záruky. Všechny informace jsou čerpány z veřejných zdrojů, jakými jsou např. internetové stránky, kluby nebo profily vystupujících kapel.

Komentáře

Správa komentářů / diskuze pod jednotlivými články je zcela v kompetenci provozovatele webu „ ROCKLIST“. Provozovatel webu si vyhrazuje právo smazat kterýkoli příspěvek (nebo vypnout diskuzi/komentáře), pokud obsah porušuje podmínky webu, či pokud to uzná za vhodné.

ROCKLIST nikdy necenzuruje žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti celé redakci.

Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím. Hrubé vulgarismy nebudou tolerovány a příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám.

V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Výjimečně budou tolerována poděkování a komentáře v cizích jazycích, ne však diskuse.

Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení.

Na sociálních sítích ROCKLIST můžete vyjádřit svůj názor, diskutovat a zasílat zpětnou vazbu redakcím a redaktorům. Neposkytujeme zde prostor urážkám ostatních diskutujících, vulgaritám, příspěvkům vyjadřujícím se rasisticky, xenofobně nebo znevažujícím menšiny.

ROCKLIST ve snaze co nejlépe zachytit atmosféru koncertů zhotovuje a zveřejňuje i fotografie publika. V případě nesouhlasu vyfotografované osoby se zveřejněním bude fotografie odstraněna. Nesouhlas nahlaste na e-mail: redakce@rocklist.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...