Five Finger Death Punch vydali video pro jejich skladbu A Little Bit Off

Koncem února vypustila skupina FIVE FINGER DEATH PUNCH zatím jejich poslední album F8. Dosud měli k skladbám jen jedno video, to se však změnilo s písní A Little Bit Off

Jedná se o poslední singl převzatý z alba skupiny F8 , které vyšlo na začátku tohoto roku a klip byl nahrán v části Las Vegas , kde mají zákaz všechna auta a je tak možné vidět zpěváka Ivana Moodyho , jak se úplně sám prochází po jinak plných ulicích.

Video je popisováno jako „snímek bezprecedentních časů“ a frontmana Ivana Moodyho je v něm možné vidět , jak se úplně sám prochází po jinak plných ulicích.

Kytarista Zoltan Bathory vysvětluje: „Naše nové album F8 vyšlo právě v okamžiku, kdy COVID-19 zasáhl západní společnost a přirozeně byla veškerá pozornost věnována pandemii.

„Postavilo nás to do nepříjemné situace, protože je to pravděpodobně nejlepší album, jaký jsme kdy udělali, a na straně druhé jsme cítili, že by nebylo nejlepší nahrávku promovat během toho, jak po celém světě umírali lidé, zavíraly se obchody, krachovaly byznysy a ekonomika se řítila do záhuby“, říká Zoltan Bathory, kytarista skupiny.

„Takže jsme se rozhodli udělat video snímek z těchto bezprecedentních časů a podtrhnout ho nějakým humorem, který alespoň ulehčí celkově ponurnou vibraci“. dodává Bathory.

Five Finger Death Punch odstartoval rok 2020 evropským turné s Megadethem a Bad Wolvesem . Poté byli nuceni přesunout své plánované jarní turné po USA až do konce roku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X