Abraxas to v novém klipu „Nalitej“ rozjíždí s tanečnicemi

Legendární Abraxas, který za dva roky oslaví půl století své existence, po třech letech vydal nový videoklip

Devět let od vydání zatím poslední studiové desky „Klid“, vypustil Abraxas do světa novou skladbu která je předzvěstí nového alba. Song doprovází videoklip, na kterém se podíleli samotní členové kapely.

Abraxas, jehož sestavu tvoří zakladatel, zpěvák a kytarista Slávek Janda, baskytarista Ivan Doležálek a bubeník Zbyněk Husa (ex Root), tak fanouškům představuje směr své další tvorby.

Novou píseň, která nese název „Nalitej“, doplňuje videoklip, který se natáčel v polovině března v kulturním domě Milovice. Spolu s kapelou v něm účinkují tanečnice, sestry Barbora a Betty Kvapilovi.

Střih písně pro klip probíhal ve studiu Studio „Holubí Věž“ Ivana Doležálka. Finální podobu dostal klip až v anglickém Macclesfieldu ve studiu Waston Miroslava Sedláčka, se kterým kapela dlouhodobě spolupracuje.

Scénáře a režie se ujal Zbyněk Husa a o kameru se postaral jeho kamarád Tommy. Hudbu složil Slávek Janda a text vzešel z pera Jiřího Husy.

Na videoklip se můžete podívat zde:

FOTO CREDIT PETR BRYK
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...