AC/DC oznamují evropské turné 2024. Vystoupí na Slovensku!

Mlýn na fámy pracoval v posledních několika týdnech přesčas a naznačoval evropské turné AC/DC. Nyní kapela potvrdila, že letos skutečně vyráží na turné!

Legendární australská hard rocková kapela AC/DC, která během své bohaté kariéry prodala stovky milionů alb, dnes nadchla fanoušky po celém světě oznámením svého evropského turné „POWER UP“. V rámci svého nového turné, pojmenovaného po jejich posledním studiovém albu, které se dostalo na 1. místo v 21 zemích, odehraje kapela letos v létě 21 koncertů.

Kromě Německa, Itálie, Španělska, Nizozemska, Rakouska, Švýcarska, Anglie, Belgie, Francie a Irska navštíví také hlavní město Slovenska. V areálu Starého letiště ve Vajnorech v Bratislavě kapela živě vystoupí v neděli 21. července 2024. Předprodej vstupenek bude zahájen již tento pátek 16. února 2024 v 10:00 hodin v sítích Eventim, Oeticket a Ticketportal.

Sestavu kapely na evropském turné „Power Up“ budou tvořit zpěvák Brian Johnson, kytaristé Angus a Stevie Young, bubeník Matt Laug (který si s kapelou zahrál i na festivalu Power Trip, kde nahradil Phila Rudda) a bývalý baskytarista Jane’s Addiction Chris Chaney, který zastoupí Cliffa Williamse.

AC/DC říkají: „Jsme nadšeni, že můžeme konečně oznámit evropské turné ‚Power Up‘. Anguse, Briana, Stevieho a Matta doplní Chris Chaney, který ponese pochodeň za Cliffa. V rámci turné odehrajeme v létě koncerty v Německu, Itálii, Španělsku, Nizozemsku, Rakousku, Švýcarsku, Anglii, na Slovensku, v Belgii, Francii a Irsku. Nemůžeme se dočkat, až vás tam všechny uvidíme.“

Květen
17 – Gelsenkirchen, Německo – Veltins Arena
21. května – Gelsenkirchen, Německo – Veltins Arena
25 – Reggio Emilia, Itálie – RCF Arena
29 – Sevilla, Španělsko – stadion La Cartuja

Červen
5 – Amsterdam, Nizozemsko – Johan Cruyff Arena
9. června – Mnichov, Německo – Olympijský stadion
12 – Mnichov, Německo – Olympijský stadion
16 – Drážďany, Německo – Messe
23 – Vídeň, Rakousko – Stadion Ernsta Happela
26 – Vídeň, Rakousko – Stadion Ernsta Happela
29 – Curych, Švýcarsko – Letzigrund Stadium

Červenec
3 – Londýn, Anglie – stadion Wembley
7. července – Londýn, Anglie – stadion Wembley
13 – Hockenheim, Německo – Ring
17 – Stuttgart, Německo – Wasen
21 – Bratislava, Slovensko – Staré letiště
27 – Norimberk, Německo – Zeppelinfeld
31 – Hannover, Německo – Messe

Srpen
9 – Dessel, Belgie – Festivalpark Stenehei
13 – Paříž, Francie – Hippodrome Paris Longchamp
17. – Dublin, Irsko – Croke Park

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...