Do Čech míří AC/DC Tribute Show s velkým symfonickým orchestrem

Elektrizující australský rock v kombinaci s virtuózním vystoupením velkého symfonického orchestru, to je Highway Symphony kterou do Čech tento měsíc přiveze AC/DC Tribute Show.

Pojem a duch hudby AC/DC je v této show ztělesněn skupinou EASY DIZZY – oficial tribute band. Dokonalou profesionální úroveň hudebníků ocenil bubeník AC/DC Chris Slade. . „Jsou neuvěřitelní,“ řekl po skončení prvního společného turné s Easy Dizzy. „Tohle je nejlepší tribute skupina AC/DC, jakou jsem slyšel.“

Program show zahrnuje celé období AC/DC. Od počátků, kdy vyletěla z australských garáží a londýnských hospod na světovou scénu a z bratrů Youngových a jedinečného Bona Scotta se staly hvězdy. Odkaz posledně jmenovaného v symfonickém pořadu představil Ital Matteo Giovannone – všeobecně uznávaný jako nejlepší hlas Bona Scotta.

O úspěchu a pozornosti, soustředěné na HIGHWAY SYMPHONY svědčí koncertní sály, které byly tímto show za poslední dva roky zaplaveny.

V Česku se AC/DC Tribute Show se symfonickým orchestrem představí hned na čtyřech místech. Poprvé ji uvidí diváci 24. listopadu v Hradci Králové, následovat budou Praha, Brno a Ostrava.

Takže pokud Vám nejsou cizí výbušné hudební proudy nejlepší rockové skupiny na světě, pokud Back In Black ani po létech neopustil Váš playlist a pokud ve Vás kytarový riff Thunderstruck stále vyvolává touhu vydat se Angusovou slavnou chůzí do burácení hromů…

Pokud stále celým svým srdcem milujete skutečný rock… A, konec konců, i pokud chcete pouze poslouchat originální znění AC/DC, orámované neočekávanými symfonickými integracemi – pak je právě Vám určena jedinečná show HIGHWAY SYMPHONY!

Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.

24. 11. 20196 – HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum ALDIS
25. 11. 2019 – PRAHA, divadlo Hybernia
26. 11. 2019 – BRNO, Zoner BOBYHALL
27. 11. 2019 – OSTRAVA, Dům kultury

Vstupenky můžete zakoupit v síti TICKETPORTAL.CZ

Pořádající agentura ART partner CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X