Na pulty přistane nový živák od legendy ACCEPT

Německá legenda Heavy Metalu ACCEPT připravuje vypuštění nového živáku “Symphonic Terror – Live at Wacken 2017”. Jak patrno z názvu, bude se jednat o záznam jejich vystoupení na domácím velkofesťáku.

Fanoušci mohou očekávat jedinečnou dvouhodinovou show, natočenou 3. srpna 2017 na legendárním Wacken Open Air (W:O:A) jednom z největších metalových festivalů na světě a jedenom z největších open-air festivalů v Německu, kde skupina hrála před 80.000 fanoušky! Solingenským mazákům se živáky obecně daří dělat hodně povedené, tak uvidíme a uslyšíme, jak se popasovali s tímhle kouskem.

Na pultech album přistane už 23. listopadu a podle pilotního videoklipu „Breaker“, se stejně jako u předchozího počinu „Restless and Live“ můžeme těšit na pořádný klepec, tentokrát navíc „módně“ vytuněný symfonickým orchestrem. Na velkofesťáku W:O:A 2017, doprovodil Accepty Český národní symfonický orchestr pod vedením dirigenta Jana Chalupeckého.

Čeští symfonici nejsou na poli metalové hudby žádnými nováčky a nováčky nebyli ani ve Wackenu. Na kultovním fesťáku vystoupili už v roce 2012, kdy na pódiu doprovázeli norské satanáše Dimmu Borgir.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...