ACE FREHLEY zveřejnil videoklip k písni „Cherry Medicine“

Původní kytarista KISS Ace Frehley zveřejnil oficiální videoklip k písni „Cherry Medicine“, která se nachází na jeho novém albu 10,000 Volts, jež vyjde v pátek 23. února. Na klip se podívejte níže..

Na „Cherry Medicine“ podtrhuje jeho zádumčivý vokál jeho zádumčivý zpěv, kde přiznává: „Věděl jsem, že musím změnit své způsoby, abych tě udržel po svém boku.“ Skladba předvádí další stránku Frehleyho se sacharinem a sladkým, vzletným háčkem, když slibuje: „Miluji tě, třešňová medicíno. Léčíš každou mou potřebu a něco navíc.“ Sentiment zpečetil dalším silným sólem.

Rock’n’roll a heavy metal by bez Ace Frehleyho nezněly, nevypadaly ani nepůsobily stejně. Kromě stovek ocenění byl v roce 2014 uveden do Rokenrolové síně slávy jako spoluzakladatel a původní kytarista skupiny KISS. Časopis Guitar World ho zařadil do Top 15 žebříčku „100 největších heavy metalových kytaristů všech dob“ a zařadil ho z písně „Shock Me“ do žebříčku „50 největších kytarových sól všech dob“.

10 000 voltů udržuje pro Frehleyho neuvěřitelný odkaz, který zahrnuje více než 50 let v záři reflektorů. V roce 1978 vydal svůj sólový debut Ace Frehley. Dosáhlo platinového statusu a explodovalo jako „nejprodávanější ze čtyř sólových alb Kiss v éře Soundscanu“. V roce 1987 vydal Frehley’s Comet. Po albu Anomaly v roce 2009 se opět zapsal do historie.

Jeho LP Space Invader z roku 2014 obsadilo #9 v žebříčku Billboard 200 a stalo se „jediným sólovým albem bývalého nebo současného člena Kiss, které se dostalo do Top 10 v žebříčku“. Album Origins Vol. 1 z roku 2016 se umístilo na #1 v žebříčku Billboard Top Hard Rock Albums Chart a v Top 5 v žebříčku Billboard Top Rock Albums Chart. Svou dynamiku si udržel zejména s filmem Spaceman [2018].

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...