Act of God na jaře potěší své fanoušky, vydá nové CD

Liberecká metalová pětice Act of God s ostrým sopránem Anny Burianové založená roku 2001, která se drží mezi špičkou české melodické metalové scény a má za sebou nespočet odehraných koncertů po klubech ale i festivalech jako jsou Master of Rock nebo Benátská, na jaře potěší své fanoušky novým v pořadí již pátým albem.

Zatím bezejmenná novinka bude podle slov kytaristy Martina Hrachovce, obsahovat jedenáct nových skladeb a má být ještě o něco syrovější než její dva roky starý předchůdce „Deception of Freedom“. Stejně jako na předchozím tak i na připravovaném albu, Act Of God zcela vynechali češtinu a celé bude kompletně nazpíváno v angličtině. Na hudbě a textech se podílejí Martin Hrachovec, Martin Hroněk a Anna Burianová.

Věřme že kapela která v minulých letech prošla výraznými změnami, si i nadále si udrží nastavenou laťku kvality, kterou potvrdí i na chystaném albu které by mělo spatřit světlo světa na jaře 2018.

Sestava:

  • Anna Burianová – zpěv
  • Martin Hrachovec – kytara, zpěv
  • Tomáš Ráček – kytara
  • Martin Hroněk – baskytara, zpěv
  • Petr Prskavec – bicí

Fotoreport z Benátaská! s Impulsem 2017

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...