Kultovní album THRASH THE TRASH se vrací v remasterované podobě

Kultovní záležitost legendární pražské metalové skupiny Arakain debut THRASH THE TRASH se po dlouhých letech vrací v novém remasteringu jako vinyl, CD se speciálními bonusy v podobě dobových singlů a vůbec poprvé digitálně!

V českých, potažmo československých zemích existuje jen velmi málo tuzemských metalových alb, o kterých se dá hovořit jako o „kultu“. Debut THRASH THE TRASH z roku 1990 mezi taková alba bez pochyb patří. Arakain dominující na konci osmdesátých let celé československé tvrdé rockové scéně, se od klasického heavy metalu přiklonil k vládnoucí thrashmetalové vlně, ve světě reprezentované skupinami Metallica nebo Slayer, a na jaře 1989 natočil čtyřicetiminutovou kolekci, která ve své době snesla srovnání se západní špičkou. Bohužel díky tehdejší ediční politice a výrobním lhůtám však album vyšlo až v roce 1990, kdy už byla spousta věcí ve společnosti jinak.

První řadové album které bylo nahráno ve složení Aleš Brichta (zpěv), Jiří Urban (kytary, sbory) Daniel Krob (kytary, sbory – kromě Amadea), Miroslav Mach (kytary – Amadeus) Zdeněk Kub (baskytara), Robert Vondrovic (bicí) ve studiu Propast roku 1989, dnes patří do zlatého fondu domácí metalové pokladnice, to samé platí o textech, které jsou jasně srozumitelné a platné i po třiceti letech. stalo nejen nejprodávanějším albem Arakainu, ale i nejprodávanějším českým thrashmetalovým albem všech dob, a ve své době se stalo skutečným kultem, tím je pro mnohé fanoušky dodnes.

Nyní se legenda vrací! Po dlouhých letech, kdy nahrávka nebyla vůbec oficiálně k dispozici, vychází krutá a zběsilá žánrová nálož pod obalem s agresivně zaťatou šestiprstou pěstí THRASH THE TRASH v novém remasteringu ze studia SONO Records jako vinyl, CD se speciálními bonusy v podobě dobových singlů a vůbec poprvé digitálně!

Album které prošlo kompletní rekonstrukcí, tak poprvé fanoušci dostanou do ruky debut Arakainu v maximálním vizuálním provedení. Jak LP, tak i CD obsahuje kompletní texty, ale i bohatou fotografickou dokumentaci. Fanoušky překvapí možná i drobné úpravy názvů, ale ty odpovídají původní představě autorů, jak je v době vzniku nebylo možné uvádět.

Kultovní nahrávky fungují roky, desetiletí, prostě dodnes i přes všechny hudební trendy, které přicházely, ale po čase zase odcházely do propadliště dějin. Thrash The Trash tak provždy zůstává jednou z nejdůležitějších nahrávek domácí scény.

Tracklist:
1. Thrash The Trash
2. Šakal
3. Šeherezád
4. Ne! (Jdi a zabíjej)
5. Pán bouře
6. Štvanice
7. 311. peruť
8. Noc
9. Amadeus
bonusy CD/DIGITAL
10. Nesmíš to vzdát (Cesta)
11. Excalibur
12. Gladiátor
13. Ku-klux-klan
14. Orion
15. Proč?

Předobjednávky včetně volby varianty alba (LP, CD, digi) zde https://lnk.to/ArakainThrashTheTrash

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...