Album Breta Michaelse „Salute To Poison“ vyšlo na vinylu

Frontman skupiny Poison a jedna z nejikoničtějších postav glam metalové exploze 80. let Bret Michaels se na přelomu století ocitl v těžkém stádiu nostalgie. V souvislosti s vydáním první kompilace největších hitů Poison a vynikajícího alba MTV Unplugged se Michaels rozhodl vrátit se k některým z největších písní Poison a s malou pomocí svých přátel je přetvořit.

Výsledkem byla deska Show Me Your Hits – A Salute To Poison, která vyšla v roce 2001 a byla přijata fanoušky Poison, kteří kapelu stále s láskou podporovali i navzdory katastrofálním změnám v hudebním světě, jež nastaly od dob největší slávy kapely.

Nyní se toto album dočkalo plnohodnotné deluxe reedice. Kromě nového obalu, který navrací glam metalovou atmosféru 80. let, byl remasterován i zvuk a několik skladeb dostalo zcela nové mixy, například hity „Nothin‘ But A Good Time“, „Fallen Angel“ a „Every Rose Has Its Thorn“.

A nyní, vůbec poprvé, je album vylisováno na nádherném vinylu ve speciální limitované edici ve fialovo-černém provedení. Je to dokonalý způsob, jak si znovu připomenout hudbu jedné ze skutečných žijících legend rockové hudby.

Seznam skladeb:

„Nothin’ But A Good Time“
„Fallen Angel“
„Every Rose Has Its Thorn“
„Look What The Cat Dragged In“
„Talk Dirty To Me“
„Something To Believe In“
„I Want Action“
„Unskinny Bop“
„Stand“
„So Tell Me Why“
„Doin’ As I Seen On My TV „

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...