Legenda české rockové scény Aleš Brichta slaví 60. narozeniny!

Přežil dvanáct mrtvic, kouřil sto cigaret denně a málo se mu dokrvoval mozek. Vidí tak špatně, že bez pomoci neujde ani krok. Přesto koncertuje dál! Legenda české rockové scény Aleše Brichta který dnes slaví své 60. narozeniny!

Zakládající člen a kdysi vůdčí osobnost metalové skupiny Arakain,  již mnoho let vystupující se svou vlastní kapelou Aleš Brichta PROJECT a také komornějším TRIEM Aleše Brichty si ke svému životnímu jubileu naděluje 6 .10. 2019 od 20:00 Hod ve Fóru Karlín velký hudební dárek.

Tento určitě nezapomenutelný rockový večer s ním společně přijdou oslavit vzácní hosté: Eva Pilarová, Petr Janda, Josef Vojtek, Kamil Střihavka, Petr Kolář a mnoho dalších osobností.

Mluveným slovem bude provádět Tomáš Měcháček a těšit se můžete i na opravdu speciálního zahraničního hosta.

Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly sály již před více než třiceti lety! Pokud máte rádi kvalitní rockovou muziku, určitě si tuto akci nemůžete nechat ujít a navíc podpoříte i dobrou věc, neboť 30% z výtěžku koncertu bude použito na charitativní účely.

REGIOLIST ! MUSIC PŘEJE VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...