Aleš Brichta vydal autobiografii ve které vzpomíná na časy dobré i zlé

Jeden z našich nejznámějších metalových a rockových zpěváků Aleš Brichta vydal dlouho očekávanou autobiografii pojmenovanou „Ztráty a nálezy“

Ve své autobiografii Aleš Brichta vzpomíná na časy dobré i zlé, které prožil na pódiu i mimo něj. A jak se na správného rockera sluší, nejsou to memoáry zrovna učesané. Se svou vlastní minulostí a ani s lidmi, jež na cestě životem potkal, se nemazlí – stejně jako se život nemazlil s ním.

Muzika Aleše Brichtu provázela od dob dospívání, kdy poprvé vzal do ruky kytaru a ještě netušil, že se jednou stane ikonou. Než si však mohl vychutnat první úspěchy a potom i slávu, musel si projít mnoha peripetiemi, které by slabší náturu zlomily.

Alešovy vzpomínky jsou velmi barvité a syrové. Lidé, kteří ho znají, možná namítnou, že si některé z příběhů této knihy pamatují trochu jinak. Jenže tahle výpověď je ryze osobní. Soukromé ztráty a nálezy zpěváka, jenž se snaží žít bez kompromisů.

Prvních 300 výtisků autobiografie je opatřeno autorovým podpisem, a pokud některý z nich chcete mít, dlouho neváhejte.

Autobiografie nazvaná „Ztráty a nálezy“ za cenu 299 Kč je k dostání v e-shopu na www.brichta.cz a u společnosti REDMAG, Panská 10, Praha 1, kde je možné si ji i ve všední dny mezi 9:00 a 17:00 osobně vyzvednout.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...