Brněnská Alia Tempora doprovodí na turné švédskou ikonu Amaranthe!

Švédská ikona Amaranthe, která právě dokončuje přípravy svého nového alba, vyráží v druhé polovině  na turné do Pobaltí. Doprovázet je bude dravá brněnská formace Alia Tempora , která tak opět dokazuje, že česká rocková scéna má světu co nabídnout.

Společně s Amaranthe zavítají do hlavních měst Litvy, Lotyšska a Estonska už tento týden, takže pokud chcete „našich“ podpořit a vyrazit s partou nebo rodinou na výlet, máme pro Vás skvělý tip na prodloužený víkend!

18.5. Vilnius (Litva) |19.5. Riga (Lotyšsko) | 20.5.Tallinn (Estonsko)

Alia Tempora je brněnská modern metalová kapela s ženskou frontmankou. Ve své tvorbě experimentují s propojením elektronické hudby a metalu a bývají fanoušky a kritiky přirovnáváni k Amaranthe, Delain nebo Lacuna Coil.

Mezi největší koncertní zážitky řadí turné ve Velké Británii, festival Made of MetalRock pod Sninským Kameňom (SK)Brněnský Majáles nebo support kapel jako XANDRIA (GER), SERENITY (AT), Progres 2 a Futurum.

Kapela má na svém kontě několik videoklipů a v listopadu předloňkého roku vydala své debutové album Digital Cube, v rámci kterého spolupracovala s kytaristou z kapely Delain, Timo Somersem.

Sestava:
Markéta Morávková – vocals /
Štěpán Řežníček – rhythm guitar, growl /
Radek Žák – lead guitar /
Pavel Žák – bass guitar /
Patrik Macháček – drumms
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...