All For Metal poslali do světa již třetí metalový úder!

Konec trilogie singlů heavy metalové skupiny ALL FOR METAL přichází s „Raise Your Hammer“

Nová a velmi rychle rostoucí kapela ALL FOR METAL s mohutnými, melodicky metalově čistými vokály Antonia Calanny a drsnými vokály svalnatého obra Tetzela poslala do světa svůj již třetí metalový úder „Raise Your Hammer“! První dva shlédlo na Youtube milion fanoušků, za pouhé 3 měsíce, což je fenomenální výsledek pro tohoto nováčka na poli rocku a metalu!

„Epické finále prvních tří skladeb All For Metal je tady a to nejlepší jsme si nechali na konec.“ Raise Your Hammer‘ a připravte se na společné zpívání!“ řekl frontman kapely Tetzel, zatímco zpěvák Antonio to komentoval slovy: „Své nejlepší výkřiky jsem si schoval na velké finále této trilogie… Nemůžu se dočkat, až vám tuhle píseň zazpívám naživo!“

Chytlavě nakažlivou píseň si budete moci vychutnat live 2-4.6. 2023 na plzeňském open air festivalu METALFEST 2023! Festivalové vstupenky, za super únorovou cenu, můžete objednávat na stránkách Pragokoncertu nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Tickestream či Plzeňská vstupenka.

Nový videoklip kapely k písni „Raise Your Hammer“ je zde:

Po nedávném celosvětovém podpisu smlouvy s AFM Records a dříve sdílených singlech „Born In Valhalla“ a příhodně pojmenované skladbě „All For Metal“ vydané koncem loňského roku, s jejich prvními předzvěstmi dlouhohrajícího debutu, doufejme, že budou následovat v ne tak vzdálené budoucnosti, All For Metal již bere těžkou hudební scénu útokem.

„Born In Valhalla“ byla jejich předchozí píseň:

Dříve Němci nabídli píseň, pojmenovanou po skupině:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...