ALTERIUM odhalují nový video singl „Of War And Flames“

Alterium, nový italský powermetalový kvintet vedený Nicolettou Rosellini (ex-Kalidia, Walk In Darkness), vydá 8. března své debutové album. K novému singlu „Of War And Flames“ zveřejnili oficiální videoklip.

Skupinu Alterium, která se zrodila koncem roku 2022, tvoří zpěvačka Nicoletta a její bývalí spoluhráči Paolo Campitelli (kytary) a Dario Gozzi (bicí) ze skupiny Kalidia, k nimž se přidali Alessandro Mammola (kytary, působil také v Draconiconu) a Luca Scalabrin (baskytara, působil také v Altairu).

Po rozchodu Kalidie se Nicoletta rozhodla pro jiný přístup a konečně naplno rozvinula svůj zpěvácký i skladatelský potenciál. Pod vedením producenta Larse Rettkowitze (Freedom Call) dokončili Alterium nahrávání debutového alba.
¨

Nicoletta Rosellini: „Toto album znamená mé hudební znovuzrození a obsahuje vše, co na hudbě miluji: skvělé melodie, rychlé riffy, majestátní aranže a silné texty. Nemůžeme se dočkat, až se o celé album podělíme a vyrazíme na cesty!“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...