AMARANTHE vydávají hudební video pro nový singl „FIND LIFE“

Švédská modern metalová kapela Amaranthe vydala na začátek svého společného evropského turné s Beyond The Black, které bylo mnohokrát odloženo svůj zbrusu nový singl „Find Life“.

Olof Mörck komentuje: „V ‚Find Life‘ Amaranthe zkoumá pochmurnější a zralejší náladu, a to vše při zachování našich charakteristických vysoce energetických rytmů a výbušných riffů. Éterické vrstvy kláves se hladce mísí s moderní pumpující basovou linkou, završenou některými z nejlepších vokálních výkonů zpěváků Elize Ryd a Nils Molinyet.

Po nějaké době jsme se znovu setkali s režisérem videa a dlouholetým spolupracovníkem Amaranthe Patricem Ullaeusem. Chtěli jsme věci zmenšit a soustředit se výhradně na jednotlivce kapely a Patric to udělal jako vždycky!“

Po tak dlouhé době jsou AMARANTHE potěšeni, že jsou konečně zpět na pódiu, aby představili svým fanouškům nejen své nejoblíbenější hity, ale také novou píseň „Find Life“ naživo. Jejich evropské turné začalo dnes 6. 10. 2022 ve Vídni v Rakousku.

AMARANTHE, BEYOND THE BLACK, BUTCHER BABIES a AD INFINITUM zavítají také 29. října do klubu Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ a bude opravdu narváno, podzimní koncert je totiž VYPRODANÝFanoušci, kteří si stihli pořídit vstupenky včas čeká silná koncentrace super muziky, ženské krásy a energie na jednom místě v jeden den!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X