Legendární ARAKAIN zaplnil společenský dům v Kolíně

Pro zobrazení galerie klikni na obrázek..

Po několika letech, se v rámci svého turné k novému albu Jekyll & Hyde, do Městského společenského domu v Kolíně v pátek 6. března vrátila metalová legenda ARAKAIN 

Kapela Arakain po vydařeném podzimním tour pokračuje v dalším koncertování. Turné zahájila na konci ledna 2020 v Karlových Varech a v rozpisu tour nechyběla ani zastávka v Kolíně kde nenechala nikoho na pochybách.

Koncertní večer zahájila se svým předloni vydaným albem Jack In The Box, brněnská kapela Jerem‘I hrající progresivní metal. Uskupení vzniklo v roce 2015, a skládá se ze čtyř členů (dvě kytary, baskytara a bicí).

Poté vtrhl na místní pódium Arakain v čele se zpěvákem Janem Toužimským a fanoušci si začali užívat skladby z nového alba které se brzy po svém vydání stalo zlatým. Zazněly ale i léty ověřené tradiční hity, stejně jako songy, které se delší dobu nehrály. Než se fans rozešli do svých domovů, patřil závěr koncertu peckám, Paganini a Apage Satanas, při nichž zpíval téměř zaplněný sál.

Turné kapela Arakain zakončí  25. dubna v Rumburku ale mezitím ještě zavítá do měst Jindřichův Hradec, Kozojedy, Lnáře, Valašské Klobouky, Teplice, Jablonec nad Nisou, Trutnov a Zábřeh.

 

Komentáře jsou uzavřeny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...