Fanoušci skandovali Co je? Co je? Do Opolan zavítal ARAKAIN!

V Opolanském klubu Dance Hall u Poděbrad, se opět rozezněla rock metalová muzika

Po skončení letní rockové sezony Na soutoku v Poděbradech, se veškeré hudební dění stejně jako v loňském roce, přesunulo do klubu Dance Hall Opolany. V sobotu 14. října sem zavítaly kapely ARAKAIN, JACKER’S, a #ČERNÁ.

Jako první, vystoupila kapela #ČERNÁ která na YouTube čerstvě představila nový singl i s videoklipem na který se můžete podívat ZDE, tato partička v klubu navodila příjemnou atmosféru. Po té už večer patřil metalové legendě ARAKAIN která sem zavítala v rámci svého „podzimního klubové turné“ ke 40 letého výročí na české hudební scéně, které symbolicky završuje její čtyřicetiletou éru.

Než ale ARAKAIN, který evidentně přilákala do klubu Dance Hall u Poděbrad nespočet fanoušků různých věkových kategorií, a naládoval do jejich sluchovodů metalovou nálož v podání skvělého frontmana Honzy Toužimského, tak proběhla autogramiáda a focení což si přítomní nenechali ujít.

Následně už se rozjel téměř dvouhodinový setlist obsahující 23 songů jako „Gilotina“, „Adrealin“ nebo „Zase spíš v noci sama“ a nechyběla ani všemi vítaná písnička „Proč“ kterou Arakain v minulosti do setlistu nezařazoval a tak si fanoušci po mocném a oblíbeném skandování Co je? Co je? mohli skladbu naplno užít.

Koncert  v klubových prostorech s komornější atmosférou a fanoušky na dosah, postavený na síle vybraných písní, Arakainu slušel a byl velkým hudebním zážitkem. Dokonce i Honza Toužimský si vzal kytaru a zahrál s ní jednu pecku, vidět Honzu s kytarou na koncertě byla velmi příjemná vsuvka do setlistu. Celý koncert podtrhlo skvělé nazvučení, za kterým stál kdo jiný než Ondra Martínek.

Černobílý svět
Play Video
Amadeus
A zvony zvoní
Arakadabra
Adrian
Gilotina
Adrenalin
Zase spíš v noci sama
Jednu větu (Akustic)
Farao (Akustic)
Nenávidím (Akustic)
Dnes ještě ne
Půl století
Brána iluzí
Malá a ztracená
Vir
Diesel
Pán bouře
Princess
Paganini
Encore:
Proč?
Ďábelská hra
Apage Satanas

Závěr večera patřil skupině JACKER’S, jejichž popularita v poslední době stoupá strmě vzhůru. A i když na ní přišla řada až v pozdních nočních hodinách a někteří návštěvníci klubu po koncertu skupiny Arakain odešli, tak i přesto měli rockeři před podiem početné publikum které svými chytlavými a svižnými kytarovými riffy a údernými refrény bavili na výbornou.

Další akce v klubu Dance Hall Opolany je naplánovaná na 4.11.2023 kdy se můžete těšit na legendární OLYMPIC a kapely FENIX, ALCHYMIE a ELVIS PRESLEY Show

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...