Legendární Olympic již podruhé naplnil klub Dance Hall Opolany

Hudební klub Dance Hall v Opolanech u Poděbrad opět patřil české rockové legendě Olympic

Každý napříč generacemi si tu a tam zanotuje některou z pecek nestárnoucí rockové kapely Olympic, která na naší hudební scéně působí již neuvěřitelných šedesát let. A právě tato legenda již podruhé a přesně po roce, zavítala v sobotu 4. listopadu plná energie do klubu Dance Hall v Opolanech u Poděbrad.

Olympic zavedl všechny přítomné ve zcela zaplněném klubu na strhující cestu časem, vydlážděnou největšími hity, při kterých měli někteří zejména starší posluchači slzy v očích. Kapela v nostalgicky laděném programu rozjásala fanoušky hned od první písně. Členové Olympicu ale při vystoupení dali najevo, že nechtějí jen vzpomínat na minulost a zahráli i nejnovějěí skladby.

A i když Petr Janda který loni v květnu oslavil osmdesátku, ve skladbě „Já nejsem zlej“ zpívá že je nasranej že je tak starej a nevrlej, tak i v tomto pokročilém věku bez nadsázky válí „Jako za mlada“!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...