Hand Grenade se na novém singlu spojili s Honzou Toužimským

Metalová kapela Hand Grenade vypustila do světa svůj nejnovější singl s názvem „Digitální jed“

Kapela Hand Grenade pohybující se na scéně již od roku 2008, posílá do světa spolu se zpěvákem Honzou Toužimským z ARAKAINU který pomáhal i jako producent vokálů, nahrávku „Digitální jed“ doplněnou o videoklip. Píseň předznamenává novou desku, která by měla vyjít na jaře 2023.

Skladbu na svém facebookovém profilu kapela okomentovala slovy: „Dezinformace, fake news a propaganda jsou poslední roky témata, která ovlivňují celý svět. My jsme pohled na situaci shrnuli do songu s názvem „Digitální jed“.

Hand Grenade si dávají na produkci hudby, ale i videoklipů opravdu záležet. Klip je pojatý také velmi moderně, aby vystihl energii a náladu skladby. Spousta střihů, efektů a postprodukce, kterou společně s kapelou obstaral Martin Vaněk.

Nástroje kapela nahrála ve studiu HollySound u Martina Hollandra, zpěv společně s Honzou Toužimským v jeho domácím studiu a finální mix a master proběhl v Itálii.

Skladba i klip nově vznikly pod taktovkou agentury Black Hornet Production, která zastupuje Hand Grenade a toto je prý pouhý začátek. Takže se máme na co těšit.

9.3
Verdikt

Naše hodnocení

Energická a agresivní skladba ve spojení s hostujícím Honzou Toužimským posouvá kapelu Hand Grenade o level výš. Pokud se hoši hodlají ubírat ve své tvorbě tímto směrem, tak by se mohly řady jejich fanoušků značně rozšířit. S prohlášením kapely "Digitální jed je zatím největší nářez, který jsme s kapelou vytvořili" nelze než souhlasit.

  • Text 9
  • Hudba 10
  • Videoklip 9
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...