Glam-rockeři Bad Joker’s Cream přicházejí s další novinkou

S další novinkou přichází glam-rocková kapela Bad Joker’s Cream, která je na hudební scéně od roku 2013

Skupina Bad Joker’s Cream která nachází inspiraci v kapelách, jakými jsou např. Mötley Crüe, Bon Jovi or Iron Maiden, ale rovněž souzní se soudobými interprety jako Kissin Dynamite, Steel Panther nebo H.E.A.T. aktuálně dotáčí nové album s názvem Pink World.

Nová deska by měla spatřit světlo světa na konci tohoto roku a bude podpořena křtem jak jinak než na velkolepém turné. Před vydáním alba samotného BJC hodlá zveřejnit několik singlů a videoklipů. Prvním z nich je skladba Be Alive, která byla vypuštěna koncem roku 2021, následovala skladba When We Were Kids a nyní videoklip ke skladbě Put Your Trust In Me.

Na albu se podílí světoznámý producent Per Aldeheim. Ten má za sebou spolupráci s takovými jmény jako jsou Def Leppard, H.E.A.T, Pain a mnoho dalších. Do současnosti kapela vydala EP „First Cream“, které bylo následováno albem „Behind The Mask“. Posléze se věnovala převážně vydávání singlů a živým vystoupením.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...