Skupina Arch Enemy je zpět aby nás obdařila monstrózní písní

Sledujte, jak svět hoří v „Sunset Over the Empire“

Do vydání nového alba Arch Enemy s názvem „Deceivers“, stále chybí pár měsíců, ale švédská melodeath metalová skupina je zpět, aby nás obdařila zdrcujícím novým singlem s názvem „Sunset Over the Empire“.

Ve srovnání s „Handshake With Hell“ ve stylu Judas Priest a cválající „House of Mirrors“ je tato skladba více v souladu s death-metalovým původem kapely, žádné čisté vokály, žádné náladové experimentování, jen riffy drtící lebky a démonické vokály od frontmanky Alissy White-Gluz.

„Toto je rychlejší skladba s několika maniakálními riffy a neúprosným beatem, u kterého si dokážu představit, že se stane ‚hitem‘,“ řekl skladatel Michael Ammott. „Textově je bohužel jedna z těch, které se v dnešní době každým dnem zdají pravdivější… ‚Slova se změnila ve válku, bratr bojuje s bratrem, další falešné příměří, jak lidé umírají‘.“

Album Deceivers vychází 29. července prostřednictvím Century Media Records a je k dispozici pro předobjednávku v různých formátech, včetně exkluzivní hnědé vinylové varianty, která je celosvětově omezena na pouhých 500 kopií. Objednat si můžete z obchodu kapely! Kromě toho kapela vydává sedmipalcový singl pro „Sunsets Over the Empire“, který si můžete zakoupit zde .

ARCH ENEMY na podzim zahájí přeplánované evropské turné „European Siege 2022“ a jednou ze zastávek turné bude také Česká republika, 15.10.2022 vystoupí společně s BEHEMOTH a speciálními hosty Carcass, Unto Others ve Sportovní hale FORTUNA v Praze . Vstupenky lze zakoupit na https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2022-Arch-Enemy–Behemoth

Seznam skladeb:

1. Handshake With Hell
2. Deceiver, Deceiver
3. In The Eye Of The Storm
4. The Watcher
5. Poisoned Arrow
6. Sunset Over The Empire
7. House Of Mirrors
8. Spreading Black Wings
9. Mourning Star
10. One Last Time
11. Exiled From Earth

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X