Arch Enemy uvedli videoklip k novému singlu „Handshake With Hell“

Arch Enemy jsou zpět s dalším singlem z jejich jedenáctého dlouhohrajícího alba, „Deceivers“. S dostatečným předstihem, před datem vydání stanoveným na 29. července 2022 přicházejí s níže uvedenou novou písní „Handshake With Hell“, doplněnou hudebním videem režírovaným Patricem Ullaeusem.

Když už mluvíme o této skladbě, Michael Amott , kytarista švédského melodického death metalu, řekl:

„Náš nový singl ‚Handshake With Hell‘ začal několika riffy a melodiemi, o kterých jsem si myslel, že by se k sobě mohly hodit, a když jsem ukázal části, které mám Danielovi [Erlandsson], také cítil, že to má potenciál. Společně jsme na demu pracovali a vyvíjeli ho, a jakmile jsme dosáhli bodu, kdy jsme cítili, že je připraven, poslali jsme instrumentální verzi Alise do Kanady.

Verze se vrátila se s opravdu skvělým přístupem k vokálům a textům, které posunuly píseň ještě dále. Pro mě je to výjimečná skladba na novém albu ‚Deceivers‘, která skutečně ukazuje, čeho jsme jako skladatelé a interpreti schopni v roce 2022 – je to rozhodně jedna z nových písní, které touží zahrát živě na turné!“

Zpěvačka skupiny Alissa White-Gluz dodala:

Když mi Michael a Daniel ukázali instrumentálku, kterou uvařili, dostala jsem spoustu vokálních nápadů, jak píseň dokončit. „Handshake With Hell“ má klasický heavymetalový nádech a přišlo mi, že je ten správný čas uvolnit klasické heavymetalové vokály, které se k tomu hodí. Myslím, že výsledek je opravdu zajímavý a chytlavý!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X