Rockoví Badflower koncem roku v premiéře rozproudí Prahu

Jedna z nejposlouchanějších rockových kapel v Los Angeles potěší Prahu tuzemskou premiérou 11. prosince ve Fuchs2. Přivezou mimo jiné hity z nového alba This Is How The World Ends, které v loňském roce sklidilo úspěch mezi kritiky a fanoušky po celém světě.

Frontman Josh Katz se při uchopení mikrofonu proměňuje na stroj poháněný emocemi a s nefiltrovanou intenzitou nabízí probuzení mysli a těla díky energii, kterou celá kapela vyzařuje. Tento přístup je vizitkou Badflower, jakmile jsou Josh (zpěv, kytara), Joey Morrow (sólová kytara, doprovodný zpěv), Alex Espiritu (baskytara) a Anthony Sonetti (bicí) synchronně napojeni na stejné vlně. Vstupenky v prodeji na GoOut.net.

Od svého vzniku v roce 2014 sdíleli Badflower pódia s Cage the Elephant, Soundgarden nebo Ghost a získali četná uznání od médií jako Alternative Press a Loudwire. Třikrát obsadili první příčky hitparád s hity „The Jester“, „Heroin“ a „Ghost“ z jejich kritikou uznávaného debutového alba OK, I’M SICK. S charakteristickou energií se jejich tvorba napojuje na drsného a grungeového ducha rocku doplněného o v tom nejlepším slova smyslu až teatrální podívanou a nezapomenutelné riffy.

Kromě svých vlastních headline shows absolvovali Badflower v roce 2019 turné s Nothing More a multiplatinovou rockovou kapelou Shinedown. Teď jsou více než připraveni vrátit svou energii zpět na pódia v roce 2022!

Vstupenky v prodejní síti GoOut.net za cenu 590 Kč

Odkazy:
www.badflowermusic.com
www.facebook.com/wearebadflower
www.instagram.com/ba

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...