Skupina U.D.O. se rozešla s baskytaristou Tilenem Hudrapem

U.D.O., dlouholetá německá metalová kapela vedená bývalým zpěvákem ACCEPT Udem Dirkschneiderem, se rozešla s baskytaristou Tilenem Hudrapem

Hudrap vydal prostřednictvím U.D.O. následující prohlášení:

Vážení fanoušci, chci vás informovat, že jsem se z vlastní vůle rozhodl opustit kapelu U.D.O. . Je to zcela mé rozhodnutí, dospěl jsem k němu po týdnech pečlivého zvažování.

Po 4 albech (2 studiová alba a 1 živé album/DVD a studiová kompilace) a celosvětových živých turné a vystoupeních s U.D.O. a DIRKSCHNEIDER jsem se rozhodl, že je čas, abych se věnoval jiným zájmům v metalovém světě.“

Děkuji všem fanouškům po celém světě za masivní podporu a hodně štěstí kapele ve všech budoucích snahách.

Ještě jednou díky všem, Tilen.

Tilen Hudrap byl v září převezen do nemocnice poté, co téměř zkolaboval na pódiu pro celkové vyčerpání organismu, v sestavě za něho zaskočil Udův starý parťák Peter Baltes. Tilen později řekl, že trpěl „respirační alkalózou, totální hyperventilací, nekontrolovatelnými třesy, chvilkovým kolapsem tělesných funkcí a úplným vyhořením“.

Současnou sestavu U.D.O.  tvoří Udův syn a bubeník Sven Dirkschneider a kytaristé Andrey Smirnov a Dee Dammers. Zda se Baltes k U.D.O. přidá nastálo je zatím ve hvězdách, nechme se tedy překvapit kdo Tilena nahradí.

FOTO CREDIT Petr Bryk

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X