BEHEMOTH vypustili jeden ze svých nejhrozivějších singlů

Do vydání 12. studiového alba BEHEMOTH s názvem Opvs Contra Natvram zbývají tři týdny a blackmetaloví mesiáši vypouštějí jeden ze svých dosud nejdivočejších a nejhrozivějších singlů.

Thy Becoming Eternal ‚ vypráví příběh o nalezení síly v dobách neštěstí a je zapouzdřen v epickém animovaném videu, které produkoval animátor Ruben Fro .

Frontman a vizionář BEHEMOTH, Adam „Nergal“ Darski, komentuje track:

„Legie! Naše nová nabídka od Opvs Contra Natvram…Thy Becoming Eternal. Jako vždy se snažíme, aby byly věci čerstvé! Video produkoval talentovaný japonský animátor Ruben Fro, který vytvořil tuto epickou, eonickou CG krajinu pro naše stoické warrior to travel through. Skladba samotná je rychlá a zběsilá bestie s bombastickým koncem, rozhodně jedna z nejintenzivnějších skladeb v katalogu Behemoth. Dejte nám vědět, jestli souhlasíte!“

Opvs Contra Natvram je naprostým ztělesněním vzpoury, individuality a neochvějného sebevyjádření, formovaného literárním světonázorem. Také odráží hudební evoluci, není pochyb o tom, že Opvs Contra Natvram je dosud nejsilnější a nejpropracovanější hudební sbírkou BEHEMOTH .

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X