BLACK SUN mění sestavu a sdílí singl „SLAY THE QUEEN“

První singl z nové sestavy finsko-ekvádorské melodic heavy metalové kapely Black Sun je tady

Black Sun je ekvádorsko-finská melodická heavy metalová skupina, kterou původně založili v Ekvádoru Nicolas Estrada (bicí), Christopher Grünberg (kytara) a Santiago Salem (baskytara).

Kapela spolupracovala s finským producentem/mixážním inženýrem a kytaristou Thunderstone Nino Laurennem (Amorphis, Lost Society, The Rasmus) na jejich předchozím albu „Silent Enemy“ a začali mluvit o společné tvorbě hudby. Výsledkem bylo, že Black Sun spojil své síly s Ninem.

„Poté, co jsme s klukama spolupracovali jako jejich producenti, jsme se stali opravdu dobrými přáteli, což mě nakonec přivedlo k tomu, že jsem se stal kytaristou v kapele. Když jsem se připojil k Black Sun, byl jsem nadšený z toho, že budu zase hrát v kapele, a nemůžu se dočkat, až vyrazím na pódium se Santiagem, Nicolasem a Christopherem. A s Nettou na vokálech to bude ten největší kopanec do zadku!“ říká Nino.

Spolu s Ninem se ke kapele připojila také zpěvačka Netta Laurenne (Smackbound, Laurenne/Louhimo) jako nová zpěvačka. „Black Sun je kapela, která se zrodila a je založena na přátelství. Trávit čas a hrát společně hudbu je úžasné,“ dodává Netta.

Santiago, Nicolas a Christopher komentují novou sestavu:

„Skladatelský přístup byl zcela osvěžen, když se ke kapele připojili Nino a Netta. Mohli jsme prozkoumat trochu komplexnější rytmický a tvrdší přístup. Mít Nettu na vokálech nám umožňuje prozkoumat širší rozsahy a navigovat do různých vod. Jsme nadšeni, že se lidé seznámí s naším novým zvukem.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...