BLEED FROM WITHIN vydávají videoklip k písni „Killing Time“

Skotská metalcoreová formace Bleed From Within zveřejnila videoklip ke skladbě „Killing Time“, který obsahuje momenty z jejich nedávných turné v posledních měsících

Bleed From Within mají za sebou několik výjimečných let. V dubnu vyrazí na měsíční turné po USA a Kanadě s The Ghost Inside, Paleface a Great American Ghost a čeká je také řada letních festivalových vystoupení, včetně festivalu Rock for People  který se uskuteční ve dnech 12.-15. června 2024 v Hradci Králové.

Letošní rok završí tím nejlepším způsobem, když zahrají jako speciální hosté Slipknot po celé Velké Británii a Evropě v rámci turné Slipknot „Here Comes The Pain“, kterým oslaví 25. výročí založení kapely z Iowanu.

BLEED FROM WITHIN jsou na britské metalové scéně silnou a spolehlivou stálicí už sedmnáct let, ale v poslední době skotský kvintet nabývá na sebevědomí a postavení.

Skladba „Killing Time“ z jejich posledního studiového alba Shrine kterou zveřejnili v energickém videoklipu, se stala oblíbeným setlistem během jejich nedávných turné.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...