Bottled Fish vydávají druhý singl z připravované desky

Bottled Fish vydávají druhý singl z připravované desky Dreams Lie a zvou na křest

Neúnavný proces lidské existence vložený do smyslných melodií a popisovaných lehce agresivními slovy, hledání odpovědí a nových otázek, poselství v láhvi, které se nedalo přečíst: to je kapela Bottled Fish.

Text Dreams přináší osobní výpověď zpěvačky – rozpad dlouhého vztahu, stěhování, obavy ze změny. Nutnost vyjití z komfortní zóny však doprovázely nadějné vyhlídky na budoucnost. Bottled Fish příběh opět obalili do výrazné rock ‚n‘ rollové melodie.

„Víš, že to co děláš, děláš správně, i když máš strach z neznámého. Je v tom naděje na novou, lepší budoucnost. Text jsem napsala během jedné tramvajové cesty po Praze a původně se i jmenoval Tram song, jen název nikdo z kapely neocenil,“ dodává už se smíchem ke vzniku písně Shakurova.

I druhý singl vznikl, stejně jako připravované album, ve studiu Baracca Records, za mixem a masteringem stojí pianista Tomáš Jochmann, jako host byl přizván venezuelský bubeník Carlos Rodriguez.

Bottled Fish se na české scéně pohybují od roku 2019. Shakurova pochází z Kazaně, Tatarstánu, Nikita z Kazachstánu, oba se usadili v Praze před deseti lety. Během jam sessions se potkali s pianistou Antonem Saller, sestavu doplní brzy nový kytarista. Odehráli desítky klubových a festivalových koncertů. Roku 2020 vydali EP No One.

Debutovou dlouhohrající desku Dreams Lie vydají Bottled Fish 6. dubna, o den později ji pokřtí v pražském prostoru Swim.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...