Bruce Dickinson oznamuje „The Mandrake Project“

Bruce Dickinson, proslulý po celém světě jako jeden z největších a nejvýraznějších heavy metalových zpěváků všech dob, vydá na začátku roku 2024 zbrusu nové sólové album.

Pod názvem The Mandrake Project se znovu setkává s dlouholetým hudebním spolupracovníkem a producentem Royem Z. The Mandrake Project bude Dickinsonovým sedmým sólovým albem a prvním od alba Tyranny Of Souls v roce 2005.

Bruce Dickinson to komentuje:
„Toto album pro mě bylo velmi osobní cestou a jsem na ni nesmírně hrdý. Roy Z a já jsme plánovali, psali a nahrávali roky a jsem velmi nadšený, že si to lidé konečně poslechnou. Ještě víc se těším na turné s touhle úžasnou kapelou, kterou jsme dali dohromady. Plánujeme odehrát co nejvíce koncertů na co nejvíce místech, pro co nejvíce lidí! Vše bude brzy odhaleno!“

První živá vystoupení, která byla oznámena, budou v Mexiku a Brazílii v dubnu a květnu 2024. Další data budou oznámena později spolu s podrobnostmi o novém albu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...